20 lat doświadczenia

20 lat doświadczenia

Witam Cię. Nazywam się Waldemar Bukowski i jestem osobą zarządzającą firmą. Tematem drzwi i stolarki budowlanej zajmuję się już ponad 20 lat a nasza firma obsłużyła już dziesiątki tysięcy klientów, do których każdego roku dołączają kolejne tysiące zadowolonych o czym świadczą ich opinie, w których dzielą się swoimi doświadczeniami. 

Doświadczenia pokazały nam że wielu klientom zależy na zakupie i szybkiej dostawie bez potrzeby montażu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyliśmy sklep Drzwi Express aby jak najsprawniej dostarczać drzwi do klientów.

Wg Opineo.pl w kategorii “drzwi” jesteśmy na 1 miejscu z 283 opiniami a poleca nas 98% klientów. W Google możesz sprawdzić 116 opinii.

Jeśli będziesz w pobliżu Bykowa, zapraszamy na herbatę 🙂

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
OBSŁUŻONYCH KLIENTÓW
0
dni
GWARANCJA SATYSFAKCJI
0
%
SZCZĘŚLIWYCH KLIENTÓW

Właścicielem sklepu Drzwi Express jest firma Dobre Drzwi Sp. z.o.o Sp.k., którą możesz odwiedzić na stronie www.DobreDrzwi.pl.

Staramy się aby każde zamówienie było zrealizowane w maksymalnie 3 dni.

Nierzadko dostarczamy towar nawet w 24 godziny.

Dobrze byłoby tu coś jeszcze napisać.

Najważniejsze Korzyści Dla Ciebie

Doświadczenie

Działamy od ponad 20 lat. Obsłużyliśmy ponad 70 tysięcy klientów. Nie ma takiej sytuacji, która nas zaskoczy, więc możesz mieć pewność jakości usługi.

Najlepsze ceny

20 lat w branży upoważnia nas do bardzo dużych rabatów u producentów. Ty na tym korzystasz, płacąc najlepszą cenę.

Szybkość dostawy

Sklep Drzwi Express powstał z myślą o ekspresowej dostawie, bo wiemy, że dla wielu klientów czas dostawy drzwi jest istotny.

OPINIE KLIENTÓW

Wiktor Litwicki

Wiktor Litwicki

Panowie profesjonalnie zamontowali drzwi z futryną, elegancko wszystko posprzątali potem po sobie. Trafiliśmy na bardzo dobrą firmę! 100% Satysfakcji. Polecamy!

Iza Zawalska

Iza Zawalska

Jestem bardzo zadowolona z drzwi. Polecam firmę i fachowców! Bardzo mili, dobrze zorganizowani, znają się na robocie. Wymiana przebiegła szybko i bez żadnych utrudnień.

Wojciech Franków

Wojciech Franków

Terminowo, profesjonalnie tylko takich spotykać. Drzwi wygląd i funkcjonalność polecam!

Paulina Longanecker

Paulina Longanecker

Profesjonalna i szybka obsługa. Montaż drzwi wykonany perfekcyjnie. Drzwi wejściowe prezentują się elegancko z zewnątrz i z wewnątrz 🙂 Polecam!

Marek Grabowski

Marek Grabowski

Bardzo przystępna cena w stosunku do proponowanej usługi. Usługa wykonana na najwyższym poziomie.

Dominik Jankowski

Dominik Jankowski

Bardzo sprawna instalacja drzwi i symaptyczna i pomocna ekipa 🙂

Tadeusz Jurczyk

Tadeusz Jurczyk

Drzwi zewnętrzne zostały wykonane i zamontowane zgodnie z zamówieniem. Panowie montażyści szybko i sprawnie pracę wykonali. Jestem zadowolony i będę firmę polecał.

Maria Proskurowska

Maria Proskurowska

Drzwi bardzo solidne i w przystępnych cenach. Ekipa montażowa znająca się na swojej “robocie”, nie zostawiają bałaganu po sobie. Polecam!